fbpx

Умови оплати та вартість доставки

      Доставка вашого замовлення до відділення оператора транспортної доставки — безкоштовна* для клієнта. Товар відправляється наложеним платежем. Тобто, ви розраховуєтесь за товар, при його отриманні, у відділенні оператора транспортної доставки.

       Ви сплачуєте лише вартість товару та вартість послуги переказу грошей з відділення транспортної доставки продавцеві. Вартість послуги переказу грошових коштів уточнюйте на сайтах чи у відділеннях операторів транспортної доставки.

Термін доставки

       Ми оформимо відправку вашого замовлення в термін 1-2 дні з моменту підтвердження вами замовлення. Подальший термін доставки розраховується оператором транспортної доставки. Графіки роботи відділень і адреси ви знайдете на сайтах операторів транспортної доставки.

Як замовити доставку

       Після того, як Ви заповнили заявку на сайті, очікуйте дзвінка нашого оператора. Наш співробітник з’ясовує назву населеного пункту та назву і номер відділення, зручного для вас, оператора транспортної доставки, оформлює відправлення та інформує вас про дату отримання й номер декларації.

____________________________________________________

* — на даний момент безкоштовна доставка розповсюджується на наступні товари: «Дитячий тролей» та «Скелелаз».  Мотузкові драбини та гойдалка «Тарзанка» відправляються службою транспортної доставки за рахунок покупця.

власне
виробнитство

Безкоштовна
консультацiя

Безкоштовна
доставка

провiдний
досвiд

Scroll Up